info
Grafický design

Vizuální identita
Tvoříme jednoduchý, funkční a výrazný grafický design. Jsme spíše zastánci minimalistických řešení. Nabízíme tvorbu vizuální identity - základní nástroj při komunikaci firem či institucí. Vytvoříme vám logo, webové stránky, vizitky a další materiály dle potřeby.

Plakáty a letáky
Navrhneme vám plakát na výstavu či koncertní řadu, zalomíme program. Baví nás analogové tiskové techniky. Máme rádi tištěná média, využíváme jejich širokou škálu od ofsetu přes kopírku či risograf až po tisk z originální matrice na míru zakázce.

Sazba knih a novin
Upravíme vám básnickou sbírku, román, příručku, knihu pohádek, či pravidelně vycházející noviny. Specializujeme se na ilustraci - v případě zájmu vytvoříme ilustrace či doporučíme jiného ilustrátora.

Ilustrace
Vytvoříme vám vektorové ilustrace do knih či prezentací, jednoduché kreslené obrázky či linoryty.
pondělní manifest

Design výstav
Tvoříme prostorové a grafické řešení výstav. V případě potřeby spolupracujeme s architektem.

Programování

Tvorba webových stránek v redakčním systému Drupal 
Naše webové stránky jsou založené na vynikajícím volně šiřitelném redakčním systému Drupal, který je vhodný i pro rozsáhlé internetové prezentace. Tento systém je pravidelně umísťuje na prvním místě v soutěži Open Source CMS Award. Můžete si prohlédnout ukázky webů postavených na Drupalu.

Drupal nabízí:

  • administrační sekci, která umožňuje  vkládání a úpravy obsahu
  • textový WYSIWYG editor - Vkládání vlastních článků v textovém editoru. Není nutné znát HTML značky a přesto je monžné měnit styl písma, odstavců apod.
  • vícejazyčnost stránek - obsah stránek i uživatelské rozhranní mohou být v různých jazycích, mezi kterými lze jednoduše volit. statistiky návštěvnosti
  • newsletter - možnost návštěvníků webu registrovat se k odběru novinek
  • další funkce - Webové stránky mohou volitelně obsahovat například fotogalerii, diskusní fórum, knihu hostů a jiné.
  • bezpečnost - Drupal je jedním z nejbezpečnějších redakčních systémů, na systému Drupal běží například stránky Bílého domu www.whitehouse.gov.

Responsivní design - optimalizace webu pro mobilní telefony, tablety a další digitální zařízení 
Web jsme schopni vytvořit tak, aby byl kompatibilní s mobilními zařízeními přizpůsoboval svou velikost podle jejich potřeb. 

Převedení stávajícího webu do systému Drupal 
Nabízíme možnost převedení stávajícího zastarelého webu do nové moderní podoby. 

SEO - optimalizace pro vyhledávače
Stránky vytváříme tak, aby měly co nejvyšší pozici ve vyhledávačích jako je Google. Optimalizujeme je na tzv. klíčová slova.  Už před samotným návrhem webu je potřebné znát, na jaká klíčová slova se budeme zaměřovat a dle toho vytvářet strukturu kódu. Správná strukturovanost stránek umožní vyhledávacím robotům lépe stránky indexovat. Drupal je znám svou „přívětivostí" k SEO.